picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

producent domów drewnianych, opinie

producent domów drewnianych, opinie

Dużo jest projektów domów z bali, które mogę sobie przejrzeć i coś wybrać? Gdzie znajdę takie projekty? Znacie kogoś, kto oferuje budowę domów z klejonych bali? Chętnie bym się z taką ofertą zapoznał, bo mnie to interesuje.

gargulek5

Posty: 2

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, ale niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Kitas

Posty: 4

 
Mnie dom z bali całoroczny stawiała firma https://wondorf.net/pl i jestem niesłychanie, lecz to niesłychanie zadowolony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

namok

Posty: 2

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zadowolony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, natomiast może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super propozycja, dlatego z niej szybko skorzystałem.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

Klarka34

Posty: 31

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, bowiem nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, że pozyska się niesłychanie niskie ceny.

Klara323

Posty: 5

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy łatwiej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Acclaim

Posty: 27

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, zatem uzyskałem naprawdę niesłychanie niskie ceny. Jestem zadowolony, bowiem całą pracę wykonali niesłychanie solidnie.

Kitas

Posty: 3

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka propozycja podobała, albowiem spełniała wszystkie moje oczekiwania i żądania.

korasek

Posty: 6