picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wycena spółki, poszukuję

wycena spółki, poszukuję

Dzień dobry, czy możecie mi napisać, kto wykonuje wycena przedsiębiorstwa? Chciałbym sprzedać swoje udziały w firmie, jednak nie wiem, na ile je wyceniać.

Andzia

Posty: 1

 
Wycena firmy musi być zrobiona przez osoby z doświadczeniem, ldatego znajdziesz ich pod tym adresem https://attuario.pl. Najlepiej się z nimi skontaktować i powiedzieć, w jakim celu chcemy zrobić daną wycenę. Resztą zajmą się profesjonaliści.

laluśka

Posty: 17

 
Na rynku możemy spotkać mnóstwo biur, jakie na co dzień zajmują się i sporządzają wycena przedsiębiorstw. Jeżeli zastanawiasz się, nad sprzedażą swoich udziałów to powinieneś się do nich zgłosić.

Grabow12

Posty: 3

 
Wycena aktuarialna nie musi być ciężka, jeśli zostanie trafnie przeprowadzona. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłosić się do stosownej firmy, jaka wykonuje tego typu usługi.

Wygodniś22

Posty: 26

 
Eksperci finansowi są wstanie określić jasno, wartość twojej firmy. Najlepiej udać się do biura, które zajmuje się wycena przedsiębiorstw. Na rynku jest ich dość sporo, więc warto czytać opinie na ich temat.

namok

Posty: 3

 
Wycena aktuarialna nie jest ciężka, jeśli zajmą się nią profesjonaliści. Najlepiej jakbyś w swoim mieście zbadać, czy nie ma żadnego biura aktuarialnego. Jeżeli takiego nie masz, to należałoby zlecić usługę przez internet.

ARTyMM

Posty: 8

 
Wycena przedsiębiorstwa może odbyć się na różne sposoby. Wszystko zależy od danej firmy, a także z jakim przeznaczeniem będzie wykonywana wycena.

Kitas

Posty: 10

 
Wycena spółki wykonywana jest poprzez mnóstwo firm, jednak należałoby zgłosić się do biura aktuarialno - finansowego. Profesjonaliści będą wiedzieć, jak dokładnie sporządzić daną wycenę z jej przeznaczeniem.

FalaSmiechu

Posty: 6

 
Wycena przedsiębiorstw wykonywana jest w przeróżnych celach. Zazwyczaj jest to przy sprzedaży lub kupna firmy. Jednakże może być ona również przeprowadzona na zlecenie sądu.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Wycena aktuarialna może Ci się przydać w wielu kwestiach. Częstokroć takie sprawy załatwia się przy sprzedaży lub kupnie firmy lub udziałów. Dodatkowo dzięki wycenie przedsiębiorstwa możesz podejmować stosowne decyzje.

CHatka-eKo

Posty: 3