picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wycena aktuarialna, kogo znacie ?

wycena aktuarialna, kogo znacie ?

Potrzebna mi jest wycena aktuarialna, czy jesteście w stanie polecić mi dobre biuro aktuarialno-finansowe? Zależy mi na profesjonalistach, dlatego szukam kogoś sprawdzonego. Najlepiej możecie podać mi link do strony internetowej.

wer5555

Posty: 1

 
Biuro aktuarialne najczęściej pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować różne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, ponieważ mogą ocenić ryzyko i zysk.

TomekK

Posty: 13

 
U mnie w przedsiębiorstwie również była wykonywana wycena firmy w tej firmie https://attuario.pl. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Bardzo szybko zrealizowali moje zlecenie. Na każdym etapie miałam swojego doradcę, które wyjaśniał niejasności i zajmował się całą sprawą.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Wycena przedsiębiorstwa powinna być wykonywana przez doświadczonych i licencjonowanych aktuariuszy, dlatego warto odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

@_24lampy

Posty: 3

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Warto się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

Olafff

Posty: 5

 
Warto skontaktować się z fachową firmą, która wykonuje rezerwy na naprawy gwarancyjne. Wydaję mi się, iż dużo jest takich firm, więc spokojnie odnajdziesz.

Nikuś23

Posty: 2

 
Wycena aktuarialna zazwyczaj wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, zakupu-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, ale musisz wybierać doświadczone firmy.

Nikuś23

Posty: 3