picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kto do mnie dzwonił, szukam

kto do mnie dzwonił, szukam

Jak sprawdzacie numery telefonów z Anglii. Nie za bardzo wiem, co zrobić a wiele się nasłuchałem o problemach z tymi numerami.

fertuś

Posty: 4

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Właściwie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś ważnego i wtedy wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować bardzo dużo zdrowia. Oczywiście stracimy też bardzo dużo swoich pieniędzy.

pawel253 

Posty: 8

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, zatem nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że niektóre osoby wiele straciły z oszczędności.

mew soncz7777

Posty: 14

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, zatem dobrze, że jest miejsce, jakie pozwala nam na odszukanie takich ludzi. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, dlatego można tam naprawdę znaleźć wszystko, czego poszukujemy.

transerwis

Posty: 6

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

1adversary

Posty: 11

 
Bez problemów można odszukać sporo serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

MBsmoke

Posty: 12