picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

byliny, szukam producenta!

byliny, szukam producenta!

Gdzie można odnaleźć duży wybór roślin do ogrodów? Szukam wiarygodnego miejsca z ciekawymi ofertami.

Czechu22

Posty: 2

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, bo to najmniej problematyczne rośliny. Bardzo dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w bardzo różnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

korasek

Posty: 6

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie kłopot, albowiem mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten zamiar osiągnąć. Polecam trawnik, albowiem jest mniej wymagający.

zob-nowe34

Posty: 27

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, ale ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

pawel253

Posty: 3

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je samodzielnie sadzić, dlatego w szkółce kupiłem ich bardzo dużą ilość. Mój ogród to głównie byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają naprawdę pięknie.

Klara323

Posty: 3

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, albowiem to najmniej problematyczne rośliny. Niezmiernie dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w bardzo przeróżnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je we własnym zakresie sadzić, dlatego w szkółce zakupiłem ich niezwykle dużą ilość. Mój ogród to głównie byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają rzeczywiście pięknie.

furiass

Posty: 6

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to gigantyczne ogrody, niemniej jednak spędzają tam niezwykle sporo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Black_Riot

Posty: 10

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

PucH2

Posty: 6

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, jaka rzeczywiście wie jak produkować rośliny. Wtedy można uzyskać jakość natomiast i niskie ceny. Na tym dużo osobom zależy.

zenek744

Posty: 6