picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

masaz tarnowskie góry, gdzie warto ?

masaz tarnowskie góry, gdzie warto ?

Mówią, iż masaz tarnowskie góry daje super efekty, lecz sam nie wiem czy iść na to czy jednak nie iść?

Mier56

Posty: 2

 
Jestem w szoku, bo masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z którym walczę od lat. Nie sądziłem, że to jest możliwe, bo to przecież tylko stopy, ale okazuje się, że to naprawdę jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

Ptaszek22

Posty: 13

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, wobec tego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam w szczególności po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

serum45

Posty: 26

 
Polecam stronę http://www.grafzdrowie.pl, bo można tutaj znaleźć dokładnie taki masaz stop slask, jaki daje bardzo dobre efekty. Jestem bardzo zadowolony, bo relaksuje się i przy okazji wiele na tym może zyskać moje zdrowie. Wszystkim mogę polecić ten gabinet, bo naprawdę warto tam zajrzeć.

kociol001

Posty: 7

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry naprawdę pomógł. Miałem problemy z nerwami, bo mam stresującą pracę, ale fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i naprawdę zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają wiele radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

Wygodniś22

Posty: 4

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi bardzo pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem naprawdę bardzo zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

TomekK

Posty: 12

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, natomiast okazało się, iż masaz stop slask działa bardzo dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, natomiast już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, iż może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

Krzyhmoin

Posty: 14

 
Polecam masaz tarnowskie góry, bowiem to faktycznie niezmiernie dobrze działa. Mnie pomogło na dużo dolegliwości, dlatego innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

Czarek

Posty: 7

 
Powiem tak ja masaz stop slask niezwyklej traktowałem, jako ciekawostkę, natomiast miło się zaskoczyłem. To działa niesłychanie dobrze i teraz, kiedy jest tylko czas to na masaż chodzę.

zuziaai

Posty: 17

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, że naprawdę to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje relacje z całą rodziną.

Yuri20

Posty: 11