picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

jakość powietrza a bieganie, opinie

jakość powietrza a bieganie, opinie

Znacie może strony, na której znajdę kalkulator BMI? Czy pożądane byłoby korzystać z tego typu kalkulatorów. Wydaję mi się, iż mam na nieszczęście nadwagę.

MBsmoke

Posty: 2

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Pożądane byłoby wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Lupusx

Posty: 2

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Klara323

Posty: 3

 
Również słyszałam, iż jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednakże nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, iż te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

MBsmoke

Posty: 4

 
Powiem Ci, iż kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz znaleźć najistotniejsze informację, a zarówno skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

batmann

Posty: 6

 
Kalkulator BMI służy do tego, abyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezmiernie dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W łatwy sposób można to obliczyć.

Jasio234

Posty: 5

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Grabow12

Posty: 4

 
Powiem Ci, że warto sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Thaniell

Posty: 29

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

olbrzym88

Posty: 21