picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

namioty uprawowe zestaw, sklep online

namioty uprawowe zestaw, sklep online

Co polecacie, jeśli chodzi o hodowle rośliny indoor? Nie wiem za wiele o tym, a chce się za to w najbliższym czasie zabrać. Chciałbym sobie ułatwić to zadanie i korzystać z czegoś, co jest do tego najlepsze.

mokwas

Posty: 1

 
Wybór przeróżnych lamp jest niezwykle duży. W tym przypadku stawia się na niezwykle porządnej klasy oświetlenie. Na tym się nie oszczędza. Jeśli rośliny mają rosnąć to trzeba na to wydać pieniądze w przeciwnym razie nie będziemy mieć z tego żadnych pozytywnych efektów.

Lupusx

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o growbox to odszukać go można tutaj https://flo-grow.eu. Są bardzo inne modele do wyboru, jakie różnią się wielkością, parametrami i nie ulega wątpliwości ceną.

Booss23

Posty: 4

 
Bardzo, natomiast to niezmiernie istotne jest oświetlenie led grow i nie można o tym zapominać. Nie jest może najtańsze, natomiast jeżeli światło nie jest odpowiednie to konopie czy jakiekolwiek inne rośliny nie będą chciały rosnąć, a nie chcemy tego? Pożądane byłoby, zatem niezmiernie dokładnie czytać wszystkie parametry związane z oświetleniem, które zamawiamy.

oliverek56

Posty: 6

 
Ogólnie takie namioty uprawowe led są proste w obsłudze. Nawet, jeśli ktoś nie za bardzo się na tym zna to na pewno sobie poradzi. Wystarczy czytać instrukcje i dostosować światło i wilgotność do roślin, jakie w namiocie mają rosnąć. Wtedy wszystko będzie działać jak należy.

radziomil

Posty: 4