picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

naleśnikarnia katowice, szukam!

naleśnikarnia katowice, szukam!

Powiedzcie mi, która według was restauracja katowice jest najlepsza? Jak dania w danej restauracji najbardziej wam smakowały?

waldek3551

Posty: 1

 
Pizza katowice jest rzeczywiście bardzo dobra w jednym z lokali, niemniej jednak nie pamiętam na jakiej ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednak jest to restauracja, która podaje dania bez używania mąki pszennej.

Klara323

Posty: 4

 
Wydaję mi się, że pierogi katowice możesz zjeść w różnych knajpach. Jednak nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam uwagę na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

Nikuś23

Posty: 5

 
Najlepsza restauracja katowice to właśnie ta http://www.placek.katowice.pl. Bardzo wam ją polecam ze względu na smak, a zarówno na atmosferę, jaka jest w środku. Można grać w inne planszówki ze znajomi i doskonale spędzić czas. Jedzenie w tym lokalu jest przepyszne i przede wszystkim zdrowe.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, że jest mnóstwo takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z kilku lokali.

Grabow12

Posty: 2

 
Cześć, powiem wam, że słyszałam o pizzy katowice, która jest robiona na spodzie kokosowym i owsianym. Jeszcze jej nie próbowałam, natomiast może niedługo wybiorę się z przyjaciółmi.

rubert

Posty: 9