picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

świerk białobok, znacie sklep?

świerk białobok, znacie sklep?

Zastanawiam się nad kupek cyprysika sadzonek i nie wiem, na jaką odmianę się zdecydować? Nie znam się na takich roślinach, ale bardzo mi się podobają, dlatego dajcie mi znać gdzie mogę znaleźć jakieś oferty.

hamuś45

Posty: 1

 
Polecam świerka rydal, albowiem u mnie rośnie niezmiernie dobrze. Roślina nie ma jakiś nadzwyczajnych wymagań. Nawozy bez kłopotów można będzie zamówić w sklepie internetowym, zatem bez kłopotów można zadbać o świerk. Odpłaci się pięknym wyglądem i na tym mi zależy.

Wasuwa

Posty: 2

 
Korzystamy ze sklepu ogrodniczego internetowego ze strony https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-gietka-Cesarini-Blue-C5/6745 i jestem niezwykle zaspokojony. Mają super oferty na różnego rodzaju rośliny.

Black_Riot

Posty: 2

 
Polecam świerka rydal, bo u mnie rośnie bardzo dobrze. Roślina nie ma jakiś szczególnych wymagań. Nawozy bez problemów można będzie zamówić w sklepie internetowym, dlatego bez problemów można zadbać o świerk. Odpłaci się pięknym wyglądem i na tym mi zależy.

Kitas

Posty: 3

 
U mnie w ogrodzie jest miejsce na inne rodzaje roślin. Nie skupiam się tylko na iglakach tak jak nie mam tylko roślin liściastych. Istotne jest odszukać połączenie jednego i drugiego, a wtedy całość prezentuje się faktycznie niezwykle dobrze. Tym bardziej, iż wybór takich roślin jest faktycznie niezwykle duży i każdy coś znajdzie.

franklinek-00

Posty: 10

 
U mnie w paru miejscach mam sosnę green twist i jeżeli szukacie czegoś naprawdę niesłychanie oryginalnego to właśnie taka roślina winna się odszukać w Waszym ogrodzie. W sklepie ogrodniczym internetowym bez problemów można ją zamówić. Wystarczy tylko usiąść do komputera.

radziomil

Posty: 4