picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

do ilu dni muszę zarejestrować pojazd, poszukuję

do ilu dni muszę zarejestrować pojazd, poszukuję

Zastanawiam się ile mamy czasu na zgłoszenie nabycia pojazdów, ale nie mogę znaleźć? Jest strona www, gdzie można to sobie sprawdzić? Boję się, że nie zdążę na czas, a wiem, że kary są naprawdę bardzo wysokie, a nie chce ich płacić.

ruszaj45

Posty: 1

 
Nie wiem, bowiem jeśli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Zazwyczaj mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas różnych kontroli policji nigdy żadnych kłopotów nie miałem.

Marioleczka

Posty: 2

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, ale o wiele gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeśli się tego na czas nie zrobi to już niestety na sto procent otrzymamy karę. Zaczyna się od 200 złotych, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

21gregorek

Posty: 21

 
W łatwy sposób można sprawdzić, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do której auto ma być przerejestrowanej.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Od sporo lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Oczywiście mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, ale i chęci, zatem tak się dzieje.

alibaba45

Posty: 4

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

grzes3345

Posty: 13

 
Nie mam obecnie pojazdu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich posiadaczy. Dzisiaj widać, iż się troszkę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego pojazdu.

Jasio234

Posty: 5