picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ubezpieczenia turystyczne Gdynia, szukam

ubezpieczenia turystyczne Gdynia, szukam

Jadę na wakacje i nie wiem czy pożądane byłoby kupić ubezpieczenie turystyczne w Gdyni? Kupujecie takie ubezpieczenia czy raczej uważacie, że szkoda na to pieniędzy?

czesława34

Posty: 1

 
Składki za ubezpieczenia są zależne od tego, czego oczekujemy. Dotyczy to samochodów, domów, firmy czy zdrowia. Wszystko można indywidualnie dopasować pod siebie.

xacax

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to w naszej firmie mamy grupowe ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni. Pomaga nam jakąś agencja ubezpieczeniowa, ale muszę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

TomekK

Posty: 9

 
Dla mnie niezwykle odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni ma firma https://tusiewicz.com.pl/ubezpieczenia-zdrowotne/. Mają różne ubezpieczenia, dlatego każdy zainteresowany coś dopasuje.

xacti

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to w naszej firmie mamy grupowe ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni. Pomaga nam jakąś agencja ubezpieczeniowa, lecz muszę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

woxxxx45

Posty: 18

 
Według mnie korzystanie z agencji ubezpieczeniowej w Gdyni to super pomysł. W jednym miejscu jest wiele propozycji, którymi na pewno każdy będzie bardzo zainteresowany.

Aniusiaaa1

Posty: 4