picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

płyty meblowe, gdzie ?

płyty meblowe, gdzie ?

Mamy zniszczony blat w kuchni i zastanawiam się czy go nie wymienić. Czy taki blat będzie drogi? Firma przyjedzie i weźmie wymiary czy będę musiał coś sam kombinować? Wolałbym mieć jednak kompleksową usługę od firmy.

sliwa404

Posty: 1

 
Propozycji jest dużo, albowiem firm powstało ostatnio niezwykle dużo. Niewątpliwie trzeba sprawdzać czy naprawdę znają się na swojej pracy i dopiero można im powierzać tworzenie mebli.

lilian56

Posty: 16

 
Nie zamawiałem przez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, która wszystko montowała. Dla nich to nie było trudne, ale sam na pewno miałbym poważne problemy żeby sobie poradzić.

Black_Riot

Posty: 16

 
Warto porównać sobie różne opcje, a wtedy wiemy, co nam się najbardziej będzie opłacało. Jeśli meble są zniszczone to same fronty nic nie dają. Przerabiałem już to i ostatecznie zdecydowałem się zamówić gotowe i nowe meble. Znowu mam spokój na bardzo długi czas.

Anuqiwu

Posty: 2

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam idealne, lecz fronty już mają własne lata, zatem ich wymiana jest dobrym rozwiązaniem.

12erBis

Posty: 2

 
Kupowałem meble na zamówienie w Bydgoszczy i firma wszystko bardzo dobrze przygotowała. Znają się na tym bardzo dobrze. Polecam takich specjalistów, bo są w stanie dopasować meble nawet w blokach gdzie ściany zawsze są bardzo krzywe. Dali sobie radę.

Klarka34

Posty: 4

 
Kupowałem meble na zamówienie w Bydgoszczy i firma wszystko niesłychanie dobrze przygotowała. Znają się na tym niesłychanie dobrze. Polecam takich fachowców, bo są w stanie dopasować meble nawet w blokach gdzie ściany zawsze są niesłychanie krzywe. Dali sobie radę.

Acclaim

Posty: 23

 
Meble może nie są tanie, niemniej jednak z drugiej strony zamawia się je raz na dużo lat. Stawiamy wtedy na najwyższą, jakość bowiem wtedy takie meble nawet po latach wyglądają bardzo dobrze. Opłaca się do tego wiecej dopłacić.

Jasio234

Posty: 4

 
Przykładowe meble na wymiar z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl. Mają mnóstwo projektów, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

1adversary

Posty: 8

 
Można zamówić gotowe meble, ale można też zamówić w takiej firmie wszystkie potrzebne elementy. Trochę zachodu z tym jest, ale można sporo zaoszczędzić. Oczywiście przydaje się trochę wiedzy w tym temacie, bo wtedy można o wiele łatwiej poradzić sobie chociażby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

Kitas

Posty: 5