picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

rolety wrocław, oferta ??

rolety wrocław, oferta ??

Interesuje mnie niesłychanie znaczny wybór okien w Świdnicy. Firma ma być na miejscu, bo chce żeby wzięli od razu wymiary.

wertus00

Posty: 2

 
Okien do wyboru jest bardzo dużo. Bez problemów można zamówić okna ze Świdnicy. Firma przyjedzie i wymierzy wszystko. Następnie przygotują okna i jak będą gotowi to przyjadą żeby je zamontować. Lepiej samemu tego nie robić, bo można coś zepsuć.

Jasio234

Posty: 3

 
Zawsze jest problem z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, ale z drugiej wiem, że to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bo przez nie ucieka bardzo dużo ciepła, co oznacza, że musze na ogrzewanie wydawać jeszcze więcej. Tego nie chce, dlatego wolę znaleźć okna w dobrej cenie i z bardzo dobrymi parametrami.

Jasio234

Posty: 4

 
Duży wybór okien we Wrocławiu ma firma https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i zawsze się do nich zgłaszamy. Doradzają, pomagają i co ważne dają mi zawsze bardzo dobre ceny. Według mnie są najlepsi, dlatego warto do nich zadzwonić żeby przygotowali ofertę z oknami.

Lupusx

Posty: 6

 
Nie lubię plastikowych okien, wobec tego mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie sprawiają mi problemów, wobec tego z plastikami nie doradzę, co wybrać?

090913123

Posty: 2

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem niezmiernie zadowolony. Jest tam firma, jaka ma super oferty. Ceny są niezmiernie różne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

roudee

Posty: 5