picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zarządzanie firmami, polecicie ?

zarządzanie firmami, polecicie ?

Dzień dobry, szukam dobrego systemu erp, polecicie mi coś konkretnego?

prezesowa

Posty: 2

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

Black_Riot

Posty: 4

 
Zarządzanie firmami to bardzo ciężki kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

sebulek33

Posty: 23

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odszukać najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Jasio234

Posty: 3

 
O systemach erp odszukasz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i przeróżnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

Black_Riot 

Posty: 7

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zdziałać faktycznie wiele, ale to musi być przemyślane. System też ma inne wersje każda daje różne szanse. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

herbuś

Posty: 8

 
Monitoring należności bardzo przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest łatwo zapomnieć o ich spłacaniu.

Lupusx

Posty: 9

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w swojej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

jendrekc

Posty: 12

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo dużo, dlatego każdy może wybrać idealny system dla siebie.

harmont

Posty: 17

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów odszukasz na mnóstwo portalach internetowych. Wydaję mi się, że musisz szukać serwisów tematycznych.

TomekK

Posty: 7