picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

anonse towarzyskie, szukam !

anonse towarzyskie, szukam !

Da się poznać kogoś z ogłoszeń towarzyskich? Chodzi mi o kobietę do trzydziestu lat. Chciałbym z nią miło spędzić czas.

jarossse

Posty: 2

 
Lubię poznawać nowych ludzi. To, dlatego korzystam z takich ogłoszeń. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie. Wybieram zawsze ogłoszenia, które są zweryfikowane. W ten sposób wiemy, że spotkam się z osobą ze zdjęcia. Dla mnie taki portal to jedyna okazja żeby poznać kogoś, z kim będą mógł miło spędzić czas.

lamusek

Posty: 5

 
Ogłoszeń jest dużo, ale jak się tak ustawia własne wymagania to wcale dużo kobiet nie zostaje. W dużych miastach tak, ale w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, ale na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, ale naprawdę warto.

TomekK

Posty: 2

 
Wybieramy zawsze anonse towarzyskie, które są sprawdzone. Przy zdjęciach jest to napisane. Można znaleźć nawet anonse video. Lubię takie, bo wtedy już widzę, kim jest ta druga osoba i czy naprawdę mi się podoba. Sprawdzacie apteczność zdjęć, a wybierzecie kogoś realnego.

Black_Riot

Posty: 19

 
Z anonsów towarzyskich https://samka.pl/anonse/pl wybieram sobie zawsze kobiety, które bardzo mi się podobają. Można tutaj trafić na anonse video.

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Każdy ma do tego różne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, iż paru znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, niemniej jednak również kobiet. U mnie już wiek troszkę zaawansowany, wobec tego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

sthEn

Posty: 3

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

HalskiPol

Posty: 4

 
Ogłoszeń jest mnóstwo, lecz jak się tak ustawia swoje wymagania to wcale mnóstwo kobiet nie zostaje. W gigantycznych miastach tak, lecz w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, lecz na razie, jeżeli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, lecz naprawdę warto.

kryzys

Posty: 8

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bowiem panowie mają w tym wypadku prościej. Ogłoszeń z kobietami jest mnóstwo, natomiast z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i w wielu przypadkach na to narzeka. Dobrze, że ja akurat jestem mężczyzną i takich problemów jak ona nie mam. Dla mnie propozycji jest wiele i super.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można łatwo dotrzeć do odpowiedniego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, która mi się najbardziej podoba.

wertus00

Posty: 16