picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sesja nad morzem, polecicie ?

sesja nad morzem, polecicie ?

Robił ktoś z Was sesję rodzinną nad morzem? Jak to wyszło? Dużo to kosztuje? Zastanawiam się nad taką niespodzianką dla rodziny, bo jedziemy niedługo na wakacje. Przy okazji można byłoby zrobić coś oryginalnego.

dobres34

Posty: 1

 
Znaczny wybór przeróżnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli niesłychanie zadowoleni.

ambrozy56

Posty: 9

 
My nad morzem mieliśmy zdjęcia ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, dlatego polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, ale efekt jest po prostu super, dlatego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

Niciuśś98

Posty: 2

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, natomiast trzeba sprawdzać czy to osoba, jaka traktuje to jak pasje, bo wówczas takie fotografie są naprawdę o sporo ładniejsze.

Kitas

Posty: 3

 
Uwielbiam morze, dlatego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, natomiast jeśli tylko będzie okazja to uprzednio skontaktuje się z osobą, która takie fotografie robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im wiecej takich oryginalnych zdjęć mamy tym lepiej.

Masssyn5

Posty: 16

 
Mnie się niesłychanie podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite fotografie. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego potem takie fotografie trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

danka33

Posty: 15

 
Próbowałem sam robić różne zdjęcia i mimo że mam sprzęt wart sporo pieniędzy to efekty nie wychodziły najlepsze. To prostu trzeba umieć robić, a nie każdy się do tego nadaje. Ustawienie, wybranie dobrego miejsca tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie.

x_x_x

Posty: 23

 
My najczęściej sami robimy sobie zdjęcia. Oczywiście nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, ale można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, jakie mamy to ze ślubu. Wiem, że takie sesje są obecnie możne, dlatego nie ma większych problemów żeby kogoś odpowiedniego znaleźć.

Jasio234

Posty: 2

 
Lubię zdjęcia, dlatego jeśli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie zdjęcia według mnie są super.

Saradoonin

Posty: 2

 
Lubię zdjęcia, dlatego jeśli trafia się okazja żeby wykonać sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były drobne, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie zdjęcia według mnie są super.

gniewny5

Posty: 6